چکیده این مطلب :

چگونه شیک و جذاب باشیم؟ چه رنگی باعث لاغرتر دیده شدن می شود؟ چگونه با کلاس باشیم؟ چه نکته ای باعث جوان تر دیده شدن دست می شود؟ چه شلوارهایی باعث جذاب تر دیده شدن می شوند؟ چگونه می توان با وقار و با اعتماد به نفس به نظر آمد؟ مهم ترین راز شیک و جذاب بودن چیست؟ چه کیف هایی باعث زیباتر دیده شدن استایل می شود؟ خصوصیات اخلاقی زنان جذاب چیست؟ چه رنگ هایی نشان دهنده اصالت و شیک بودن می باشد؟رنگ مناسب فصل پاییز چیست؟ آرایش درست درهنگام خستگی چگونه است؟لباس هایی که شما را جذاب تر نشان می دهد . آرایش و خصوصیات چهره جذاب . سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده است .

 

چگونه شیک و جذاب باشیم ؟

سایت اوکی مد مقاله ای را در زمینه رازهای جذابیت و ترفند های شیک پوشی در اختیار شما عزیزان قرار داده است ،امیدوارم از خواندن این مطالب لذت برده و نهایت استفاده را ببرید .

زمانی که وارد جمعی میشوی ،لباس هایت معرف تو هستند و زمانی که خارج می شوی افکار و سخنانت ،درست یا غلط در مرحله ی اول لباس نشان دهنده ی شخصیت است ! همیشه به وضعیت ظاهری خود اهمیت دهید .لباس و آراستگی ظاهر شما ویترینی است که خودتان را در آن می گذارید تا به دیگران نشان دهید ، پس بهترین و برازنده ترین ویترین را برای خودتان انتخاب کنید.جذابیت در ذات انسان هاست ، ویژگی شاخص یک انسان جذاب این است که اصلاً دنبال تحسین و تأیید از دیگران نیستند .

آقایان و خانم های عزیز ، با کلاسی ربطی به مغرور بودن ندارد شما باید به همه احترام بگذارید و این شامل خودتان هم می شود.
برای داشتن اعتماد به نفس باید به نکات زیر توجه کرد:
زیبایی خود را باور داشته باشید و به خودتان ارزش دهید.
اندکی مغرور باشید و در راه رفتن و رفتارتان دقت داشته باشید .

 

مانند یک خانم لباس بپوشید:

بانوانی که مانند یک خانم لباس می پوشند دوست داشتنی ترند .پوشیدن مداوم کت و شلوار ،بلوز و شلوار و لباس هایی با طرح و سبک مردانه از جذابیت خانم ها می کاهد .

Stylish-Attractive-hadis-fouladvand-okmode
حدیث فولادوند

 

رژلب قرمز استفاده کنید :

نتایج مطالعات در دانشگاه منچستر نشان داده است که لب ها یکی از جذاب ترین ویژگی های فیزیکی زنان هستند ،خیلی وقت ها برای رفتن به جای خاصی دوست دارید که شیک و جذاب باشید اما وقت آرایش کردن ندارید در این شرایط بهترین کار این است که از یک رژلب قرمز بر روی لب هایتان استفاده کنید تا لبهایتان با جذابیت هر چه بیشتر بدرخشند.

خاکستری رنگ همیشه مد :

میتوانید سر تا پا لباس های خاکستری در پاییز بپوشید یا با رنگ های دیگر مثل سیاه ،سفید ست کنید .

Stylish-Attractive-set-gray-okmode

Stylish-Attractive-dress-gray-okmode

 

رنگ های شتری ، بژ و کرم در استایلتون استفاده کنید :

رنگ هایی مانند : شتری ،بژ و کرم تداعی کننده اصالت و شیک بودن می باشد با پوشیدن این رنگ ، ظرافت زنانگی را با جدیت تلفیق خواهید کرد ،ترکیب این رنگ ها ناخودآگاه احترام سایرین را برمی انگیزد .

Stylish-Attractive-dress-camel-okmode
یکتا ناصر

Attractive-dress-Color-beige-Stylish-okmode

Stylish-Attractive-Color-worms-okmode

 

رنگ مشکی را به استایلتون اضافه کنید :

سر تا پا مشکی پوشیدن باعث می شود که لاغرتر و صاف تر جلوه کنید ، پوشیدن لباس های رنگی به دیگران نشان می دهد که شما از اینکه به چشم بیایید نمی ترسید ،مشکی رنگی است که با آن می شود به راحتی پنهان شد و به چشم نیامد ،با پوشیدن این رنگ آدمی با ابهت ، مرموز و با نفوذ به نظر خواهید رسید.

Stylish-Attractive-dress-black-okmode
ویدا جوان
Stylish-Attractive-monica-bellucci-site-okmode
مونیکا بلوچی

جلف نباشید :

یک خانم جذاب همیشه تمیز و مرتب لباس می پوشد ،عطر میزند ،و به اندازه آرایش میکند .آرایش غلیظ ،پوشش نامناسب داشتن نشانه ی شیک و جذاب و با کلاس بودن نیست نشانه ی جلف بودن است.

Stylish-Attractive-maryam-masoumi-okmode
مریم معصومی

 

استفاده از کیف فرم دار :

یک کیف فرم دار محکم هر نوع استایلی را شیک و جذاب تر جلوه خواهد داد ،فراموش نکنید که ست کردن کیف و کفش دیگر از ضروریات مد محسوب نمی شود .

Stylish-Attractive-anashid-hoseini-okmode
آناشید حسینی
Stylish-Attractive-sara-bahrami-okmode
سارا بهرامی

 

خوش بین و خوش اخلاق باشید :

یک زن هرچقدر شیک و جذاب باشد ،اگر عصبی ،بهانه گیر و بد بین باشد به تدریج ارزش خود نزد همسرش و دیگران از دست می دهد .زنان خوش بین جذاب هستند ،زیبایی عادی میشود اما جذابیت هرگز.

Stylish-Attractive-hosein-tohi-okmode
حسین تهی

 

انعطاف پذیر باشید :

یکی از اشتباهات بزرگ زنان این است که فکر میکنند هر چه سر به زیر تر باشند جذابترند ،همیشه مهربان و با گذشت نباشید ،انعطاف پذیر باشید .

از لاک و انگشتر استفاده کنید :

لاک بزنید و از انگشتر استفاده کنید انجام دادن این کارها باعث میشود دستانتان جوان تر دیده شود و در عین حال شیک و جذاب تر به نظر برسید.
از بلند کردن ناخن بیش از حد اجتناب کنید زیرا نه تنها باعث ترس میشود بلکه قدیمی و غیر جذاب نیز می باشد .همیشه در ظرافت ،زیبایی خاصی نهفته است .

Stylish-Attractive-lacquer-okmode

 

از دمپایی رو فرشی استفاده کنید :

خانم های شیک همیشه دمپایی رو فرشی (برای مهمانی ) داخل کیفتان باشد .حتی توی خونه هم فراموش نکنید چون فرم پاهاتون رو زیباتر میکند .

Stylish-Attractive-sandal-okmode

Stylish-Attractive-slippers-okmode

 

شلوار های رنگی:

شلوار های رنگی از آن دسته لباس هایی هستند که در صورت استفاده درست ظاهری شیک و جذاب و زنانه به شما خواهد بخشید و از طرف دیگر در صورت استفاده نادرست ظاهری نامناسب و ناهماهنگ خلق خواهد کرد .

Stylish-Attractive-pants-colorful-feminine-okmode

Stylish-Attractive-pants-colorful-men-okmode

Stylish-Attractive-pants-colorful-feminine-okmode

 

انتخاب عینک مناسب :

با توجه به شکل و فرم صورتتان عینک انتخاب کنید ، انتخاب عینک مناسب فرم صورتتان تأثیر بسیار زیادی در شیک و جذاب بودن استایلتون داره ، همچنین به دنبال عینکی باشید که بتواند از چشمانتان مراقبت کند که دارایuv400بوده و قابلیت مقابله با اشعه ی خورشید را داشته باشد .

Stylish-Attractive-leila-otadii-okmode
لیلا اوتادی
Stylish-Attractive-tanaz-tabatabai-okmode
طناز طباطبایی

 

اعتماد به نفس داشته باشید :

اگر می‌خواهید با اعتماد به نفس به نظر بیایید ،محکم و صاف بیاستید و شانه ها را افتاده نگیرید ،حین راه رفتن ،سر را بالا بگیرید ،پاها را به هم نزدیک کنید و قدم های محکم و منظم بردارید .هیچ چیزی به اندازه اعتماد به نفس به زنان جذابیت نمی دهد ،وقار،آرامش ،سلیقه و خودداری خصوصیات یک ملکه هستند .اعتماد به نفس انرژی مثبتی است که قدرت جذب بسیار بالایی دارد،بخشی از با کلاس بودن ،داشتن ژست خوب است کمرتان را صاف نگه دارید ،به جای اینکه به پایین نگاه کنید نگاهتان به جلو باشد و تا جایی که می توانید شانه هایتان را پایین نیندازید .

Stylish-Attractive-Maddie-Ziegler-okmode
مدی زیگلر

 

موهایتان را بلند کنید :

یکی از مهم ترین معیار ها برای زیبایی زنان داشتن موهایی بلند است البته نیازی نیست که موی خود را تا کمر بلند کنید ،اگر موهای بلند و مرتبی داشته باشید شیک و جذاب تر به نظر می رسید .

Stylish-Attractive-sahar-ghoreyshi-okmode
سحر قریشی

 

استفاده از کت یا مانتو با شلوار جین :

مانتو پوششی است که در ظاهر خانم ها نقش مهمی دارد و بخش اصلی پوشش بانوان را در خارج از منزل تشکیل می دهد .انتخاب یک مانتو مناسب می تواند در داشتن ظاهری به‌روز بسیار تأثیر گذار باشد .ترکیب کت یا مانتو با شلوار جین یک استایل به‌روز ،شیک و جذاب و پر انرژیِ اگر فکر می کنید زیادی جیغِ یکم مشکی ،طوسی یا سفید به استایلتون اضافه کنید .
لباس های جین یک سبک همیشگی است که هرگز از مد نمی افتد و به کار بردن آن در هر قسمت از ست لباس ،استایلی اسپرت درست می کند .

Stylish-Attractive-hoda-zeinolabedin-okmode
هدی زین العابدین
Stylish-Attractive-jennifer-lopez-okmode
جنیفر لوپز

 

لباس شب و روز را جدا کنید:

معمولاً لباس هایی که برای مهمانی شب زیبا هستند ،اصلاً برای مهمانی های روز مناسب نیستند ،لباس شب باید بلند و باشکوه باشد و لباس روز کوتاه و ساده .

stylish-and-attractive-jenifer-lopez
جنیفر لوپز

Stylish-Attractive-dress-short-okmode

 

مهم ترین عوامل در جذابیت زنان :

آداب معاشرت صحیح ،پوست زیبا ،شیک‌پوشی ،تناسب اندام ،داشتن هوش هیجانی بالا.موهای آراسته ،لباسی برازنده و… با ارزش قائل شدن برای خود،در واقع به دیگران نشان می دهید که برای آن ها نیز ارزش قائلید .

Stylish-Attractive-behnosh-tabatabai-okmode
بهنوش طباطبایی
Stylish-Attractive-Adriana-Lima-okmode
آدریانا لیما

 

اگر شال یا روسری شما طرح دار و دارای رنگ های گوناگون و شاد است پوشیدن مانتو ساده بسیار مناسب است و استایل شما را شیک و جذاب تر جلوه می دهد .

Stylish-Attractive-niusha-zeighami-okmode
نیوشا شیغمی

 

آرایش کنید :

حتی خانم هایی که پوست خیلی خوبی دارند نیز باید مقدار کمی کرم پودر استفاده کنند این کار آرایش چهره شما را شیک و جذاب تر نشان می دهد.

Stylish-Attractive-sanaz-saeidi-okmode
ساناز سعیدی

 

اگر رنگ موهایتان خرمایی است با خیال راحت سراغ زرد های تند و تیز بروید و ترکیب خرمایی و زرد یکی از ترکیب های شیک و جذاب است که نباید از آن غافل شد .

Stylish-Attractive-behnoush-tabatabai-okmode
بهنوش طباطبایی

 

فکر می‌کنیدشیک و جذاب بودن به این معنی است که قسمتی از بدنتان معلوم باشد ؟
با این فکر به خودتان توهین کرده اید .زنان تصور می‌کنند با پوشش نامناسب و به نمایش گذاشتن زیبایی هایشان جذاب ترند ،در صورتی که تحقیقات نشان می دهد که این زنان از نظر مردان از جذابیت کمتری برخوردارند .

Stylish-Attractive-style-okmode

 

اگر احساس می کنید چهره شما کمی کسل به نظر می رسد .سعی کنید که روی آرایش چشمتان تمرکز کنید . برای بازتر نشان دادن چشم‌ها در گوشه بیرونی مژه مصنوعی تکی بگذارید .

Stylish-Attractive-bahareh-kian-afshar-okmode

 

مانتو های گشاد شما را درشت تر از آنچه که هستید نشان می دهد از مانتو های کمر دار تنگ که شما رو خوش اندام تر نشان می دهد استفاده کنید .

Stylish-Attractive-anashid-hoseini-okmode
آناشید حسینی
Stylish-Attractive-yekta-nasser-okmode
یکتا ناصر

 

لباسی به تن کنید که ظرافت های زنانه شما را به رخ بکشد .مثلاً پیراهن هایی با بند کج و یا ریزه کاری های دیگر که باعث دخترانه تر به نظر رسیدن پیراهن می گردد برای شما مناسب می باشد.

Stylish-Attractive-dress-one-sided-claws-okmode

-Stylish-Attractive-dress-one-sided-claws-okmode

 

خوشبو باشید :

خوشبویی مدت ها است که از بزرگ‌ترین علاقه مندی های زنان به حساب می آید ،عطر ها و کرم های خوشبو یکی از مهم ترین ویژگی های زنان جذاب در مقابل مردان است .
حتماً باید بدن و لباس و دهان خود را خوش بو کنید از اسپری و عطر ها و خمیر دندان های خوب استفاده کنید تا خوش بو و جذاب باشید
عطر را در محل هایی که عرق می کنید نزنید .استفاده از عطر در زیر بغل به دلیل تعریق بیشتر این ناحیه ضمن ایجاد مشکلات پوستی ،بوی ناخوشایندی هم در اثر ترکیب این دو ایجاد می کند .همیشه بوی خوب بدهید موقع انتخاب عطر دقت کنید بعضی عطر ها بوی خیلی تندی داره با اون ها نباید دوش بگیرید ،شاید خودتون خیلی دوست داشته باشید ولی وقتی آدم از کنارتون رد میشه توی ذوق میزنه .بهترین زمان عطر زدن بعد از استحمام و بهترین جا گردن و مچ دست است .مقاله ی (عطر perfume و تمام نکاتی که باید بدانید) در سایت اوکی مد تمام نکات و هر آنچه که باید در مورد عطر بدانید به طور کامل و جامع توضیح داده شده است و به شما در این مقاله به صورت تصویری نشان دادیم که عطر را باید به چه قسمت هایی از بدن زد ، اگر خوشبو بودن برایتان اهمیت دارد خواندن مقاله (عطر) را به هیچ عنوان از دست ندهید .

Stylish-Attractive-Perfume-okmode

 

صدای قاطع و با صلابت :

صدای قاطع و با صلابت یکی از رکن های ملکه بودن است چرا که لحن صحبت شما و نوع ریتمی که به حرف زدن خود می دهید می تواند مخاطب را جذب یا دفع کند .هنگامی که نرم و ملایم صحبت میکنید افراد را جذب خود می کنید و می توانید بر روی آن ها تأثیر بگذارید .آدم های خشن ،داد و بیدادی و زود جوش افراد جذابی نیستند .کم حرف زدن ،آرام و شمرده حرف زدن ،با صدای پایین صحبت کردن و آرام راه رفتن باعث جذابیت بیشتر خانم ها می شود .با صدای بلند صحبت نکنید این کار شما را مغرور و از خود راضی جلوه می دهد .صدایتان باید آرام و یکنواخت باشد و لحنتان باید با زمان و موقعیت حاضر در آن هماهنگ باشد .هرگز!با صدای بلند نخندین ،بلند حرف نزنید و بی وقفه هم صحبت نکنید ،بین جملاتتون مکث کنید و فاصله های چند ثانیه ای بگذارید .همیشه با کلاس رفتار کنید و به اشتباهات دیگران نخندید ،یکی از بدترین کارهایی که کسی می تواند انجام دهد خندیدن به اشتباهات لفظی دیگران است .متشخص باشید و از کنار اشتباهات دیگران مؤدبانه بگذرید و به روی خود نیاورید که متوجه چیزی شده اید ،اوج اصالت و کلاس بالای فرهنگی خود را نشان می دهید وقتی در قبال اشتباه لفظی فرد مقابل ،خود را به نشنیدن می‌زنید.

Stylish-Attractive-afsaneh-pakroo-okmode
افسانه پاکرو

 

مطالعه کنید:

یک بانوی با شخصیت باید بتواند به راحتی صحبت کند و از اطلاعات به‌روز برخوردار باشد نیاز نیست شما تحصیلات بالای علمی داشته باشید بلکه باید مطالعات خود را افزایش دهید .

Stylish-Attractive-saed-soheili-gloria-hardy-okmode
گلوریا هاردی و ساعد سهیلی

 

از طلای سفید استفاده کنید:

طلای سفید بیشتر مورد توجه و پسند افراد جوان می باشد .می‌توانید با رنگ های متفاوت استفاده کنید به دلیل خاصیت براقی که دارد برای مهمانی های شبانه فوق‌العاده شیک و جذاب است .

Stylish-Attractive-monica-bellucci-okmode
مونیکا بلوچی

 

چشم و ابروی مشکی:

چشم و ابروی مشکی سن شما را کمتر نشان می دهد و بارنگ پوست ایرانی ها سازگار است ،چشم و ابروی مشکی در نظر آقایان جذاب تر است .مو و چشمان مشکی زیباترین ست جهان است.

شاید وقتی خودتون رو توی آینه می‌بینید احساس زشت بودن کنید ،اما جالبِ بدونید ظاهر شما به چشم افرادی که شما را می‌بینند40 درصد شیک و جذاب تر از دید خودتان است !

Stylish-Attractive-ziba-karamali-okmode
زیبا کرمعلی

 

همیشه با آرایش غلیظ نه !

گاهی بدون آرایش عکس بگیرید و نشان دهید که از زیبایی طبیعی خودتان لذت می‌برید.
جذاب ترین قسمت صورت شما سادگی آن است ،سعی نکنید با آرایش های غلیظ این سادگی را نابود کنید .

Stylish-Attractive-beautiful-girl-okmode

 

کمی زودتر بیدار شوید و برای ست کردن لباس ها وقت بگذارید ،یادتان باشد ظاهر و استایل شما بخش مهمی از شخصیت شماست.

Stylish-Attractive-nazanin-bayati-okmode
نازنین بیاتی

خانم های شیک و جذاب رژلب را فقط روی لب هایتان بزنید .زدن رژ روی پشت لب یا زیر لب آرایش شما را مصنوعی جلوه می دهد .

Stylish-Attractive-hanieh-tavassoli-okmode
هانیه توسلی

اکثر مردان موهای بلند ،نرم ،باز و آزاد را دوست دارند نه موهای آغشته به اسپری و نگه‌دارنده.

Stylish-Attractive-hair-okmode

بیرون انداختن یکی از گوش هایتان ،باعث جوان تر به نظر رسیدن شما می شود .

Stylish-Attractive-mahlagha-jaberi-okmode
مه لقا جابری

 

استفاده از زیورآلات ظریف :

زیورآلات و جواهراتی که استفاده می کنید هرچقدر ظریف تر باشند ،نما و جلوه بیشتری دارند .زیرا ظرافت شما را بیشتر نشان می دهند و تأثیر زیادی در شیک و جذاب بودن شما دارد.

Stylish-Attractive-monica-bellucci-okmode
مونیکا بلوچی

 

باهوش و قابل اعتماد باشید:

سعی کنید همیشه باهوش و شیک و جذاب به نظر برسید با حساسیت غذا بخورید ،مناسب آرایش کنید .موضوع و هدف شغلی داشته باشید و برای آینده برنامه ریزی کنید .زنان باهوش و قابل اعتماد جذاب‌تر از زنان زیبا هستند همیشه این نکته را به یاد داشته باشید .

Stylish-Attractive-Amber-Heard-okmode
امبر هرد

 

احساسات خود را در اولویت قرار دهید :

یکی از ویژگی های زنان جذاب این است که احساسات خود را در اولویت قرار می‌دهند و به این ترتیب قدرت اثرگذاری زیادی به مردان دارند.رقت و لطافت از امتیازات روحی زن و از مواهب دستگاه آفرینش برای اوست .

Stylish-Attractive-vida-javan-okmode
ویدا جوان

منظور از شیک پوشی این نیست که به طرزی خودنمایانِ و پرزرق و برق لباس بپوشید .منظور این است که به طریقی لباس بپوشید که با وقار و با اعتماد به نفس جلوه کند .

Stylish-Attractive-azadeh-samadi-okmode
آزاده صمدی

 

از ساعت مچی استفاده کنید:

ساعت مچی یکی از مهم ترین و ضروری ترین اکسسوری ها است .خانم های عزیز از هر کدام از اکسسوری ها هم که بگذرید از ساعت مچی نباید منصرف شوید .

Stylish-Attractive-yekta-nasser-okmode
یکتا ناصر

 

گوشواره نقش مهمی در ارتقا یک استایل دارد.سعی کنید فرم گوشواره را متناسب با لباس های خود انتخاب کنید .

Stylish-Attractive-miranda-kerr-okmode
میراندا کر

کسانی که به اجبار می‌کوشند تا شیک و جذاب باشند بیشتر از همیشه نفرت انگیز به نظر می‌رسند ،جذابیت در ذات انسان هاست .
زنانی که شاد هستند و در مورد خود احساس خوبی دارند جذاب تر بوده و بیشتر مورد توجه دیگران هستند .

Stylish-Attractive-elnaz-shakerdost-okmode
الناز شاکردوست

 

خصوصیات چهره جذاب:
1- حالتی از معصومیت چهره ی کودکان
2- سادگی
3- سلامتی و تندرستی

Stylish-Attractive-vida-javan-okmode
ویدا جوان

 

کاریزماتیک باشید :

در زندگی همیشه خوش قول باشید ،برای حرف ها و قول های خود ارزش قائل شوید و خود را در مقابل آن ها مسئول بدانید .خوش قولی یکی از خصوصیات افراد جذاب کاریزماتیک است .
افراد کاریزماتیک بامزه هستند ،دوستان زیادی دارند ،لبخند می زنند ،اجتماعی و گشاده رو هستند ،حرف های بیهوده نمی زنند ،قدرت رهبری و مدیریت دارد .
یکی از ویژگی های برجسته ی یک شخص جذاب و کاریزماتیک درک استفاده ی درست از کلمات و عدم استفاده از الفاظ زشت است ،که متأسفانه در جامعه ی ما کمتر دیده میشود .
مهربانی ،شور و اشتیاق و حس شوخ طبعی باعث جذابیت بیشتر افراد میشود.

Stylish-Attractive-bahareh-rahnama-okmode
بهاره رهنما

 

لباس رنگارنگ و رنگ روشن استفاده کنید :

سعی کنید برای جذاب تر شدن از لباس های رنگارنگ و رنگ های روشن استفاده کنید ،لباس های رنگ روشن شما را شیک و جذاب تر خواهد کرد .

Stylish-Attractive-leila-hatami-okmode
لیلا حاتمی

 

اندام زیبا :

زیبایی و جذابیت فقط در صورت نیست ،آرایش غلیظ جذابیت شما را بیشتر نمی کند .کل اندام خودتان را زیبا ،خوش فرم و زنانه کنید اندام زیبا از صورت زیبا مهم تر است.

Stylish-Attractive-nahal-soltani-okmode
نهال سلطانی

 

لبخند بزنید :

لبخند شما می تواند احساسات زیادی را پنهان کند .مثل :غم ،ترس ،قلب شکسته و… و به جای همه ی این ها ،قدرت شما را به نمایش می گذارد .لبخند ویترین شخصیت و اعتماد به نفس شماست .

-Stylish-Attractive-Kate-Middleton-okmode
کیت میدلتون

فروتن باشید :

برای اینکه زن جذابی به نظر برسید در برابر تمجید دیگران واکنش نشان داده و تشکر کنید ،فروتنی یک زن از هر چیزی زیباتر است .

و نکات آخر:
1- همیشه لباس متناسب اندامتان را انتخاب کنید ،لباس هایی که زیادی تنگ هستند اشکالات اندام شما را بیشتر نمایان می‌کنند.
2- لباس های اصلی و اساسی تان را با کیفیت و برند بخرید از جمله شلوار و روسری هایتان باید برند باشد .این نکته تأثیر مثبتی در شیک و جذاب بودن شما دارد .
3- هرگز به خاطره اینکه دیگران دوستت داشته باشند تغییر نکن …خودت باش و بدان آدم‌هایی که لیاقتت را دارند ،خود واقعی تو را دوست خواهند داشت .
4- فقط روی مد لباس پوشیدن برایتان مهم نباشد ،لباسی انتخاب کنید که شما را بهتر نشان دهد .

Stylish-Attractive-coat-okmode

 

مشاهده نسخه pdf مقاله : چگونه شیک و جذاب باشیم؟

نوشته شده در تاریخ : 1398/03/20

امتیازدهی به مقاله چگونه شیک و جذاب باشیم ؟
امتیاز دهی کاربران
5 (4 رای)