چکیده این مطلب:
چه رنگی را باید در استایل خود استفاه کنیم؟ ( رنگ های مناسب برای هر استایل ) معرفی اکسسوری های مناسب برای هر استایل . معرفی استایل رسمی . معرفی استایل نیمه رسمی . معرفی استایل پاییزه . معرفی استایل تابستانی . معرفی استایل بهاری ، معرفی استایل زمستانی . معرفی استایل روزمره .کیف های مناسب هر استایل . سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده است.

 

استایل با پالت رنگی : کاراملی ، آبی نفتی ، سفید
پالت جایگزین : کاراملی ، آبی نفتی ، زرشکی

استفاده از شلوار فاق بلند کوتاه به همراه نیم بوت پاشنه دار ، استایل شما را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهد . با تی شرت سفید و جین شما انتخاب های زیادی برای پوشش رویی استایل خود دارید. تی شرت با طرح کارتونی از آیتم های دوباره ترند شده است.
در رابطه با اکسسوار می توانید از جوراب استیتمنت یا کمربند با رنگ هماهنگ با آیتم ها استفاده کنید . اگر کیف با کفش ست نیست میتوانید رنگ غالب را برای کیف برگزینید.

style-2
استایل پاییزه و نیمه رسمی

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، مشکی ، سفید
پالت جایگزین : توسی ، زرشکی ، سفید

اورکت های چهارخانه از بهترین و همیشگی ترین استایل های پاییزه و زمستانی است. این پترن ها را با رنگ خنثی انتخاب کنید تا سالهای سال و با آیتم های مختلف بتوانید بپوشید .
بوت های پلاستیکی یا ورنی به خاطر براق بودن جلب توجه زیادی دارند .پس به رنگ و حتی تمیزی آن اهمیت زیادی بدهید تا استایل شما را بهم نریزد.

style-3
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی، سفید ،مشکی
پالت جایگزین : توسی ، خردلی ، مشکی

در استایل این ترکیب شاید محافظه کارانه ترین ترکیب رنگی باشد ،اما بسیار کاربردی است و با هر رنگی ترکیب می شود . چیزی که در این استایل مهم است برش متفاوت آیتم های اصلی است که در عین سادگی ظاهر خاصی ایجاد کرده .
استفاده بجا از اکسسوار مثل کمربند به استایلتان روح می دهد . ترکیب جوراب مچی با کفش روباز از ترند های چند سال اخیر است.

style-4
استایل پاییزه و روزمره

استایل با پالت رنگی : خاکستری ، آبی نفتی ، توسی
پالت جایگزین : خاکستری ، آبی نفتی ، بادمجانی

ترکیب یقه ی اورکت با یک پولیور کلاه دار شما را چهارشانه نشان می دهد . استفاده از بافت های مختلف در یک تونالیته رنگی در عین تنوع هارمونی هم دارد .
در استایل مونوکروم پترن ها مثل خطوط راه راه کمک کننده هستند. برای داشتن یک استایل کاری و هم روزمره یک کت چهاردکمه با پارچه ی اسپرت می تواند مناسب باشد .

style-5
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : خاکی ، مشکی ، قهوه ای
پالت جایگزین : خاکی ، توسی ، قهوه ای

بامبرها از استایل های خیابانی محبوب هستند . یک بامبر اورسایز و یک پولیور نسبتاً بلند ، در ترکیب با یک شلوار جین اسکینی میتواند در عین راحتی استایل مخصوص شما را به وجود آورد .
نیم بوت هایی که تا بالای مچ بسته می شوند ، استایل اسپرت شما را کامل میکنند ، بهتر است از نیم بوت هایی با پاشنه ی یکسره و کمی بلند استفاده کنید.

style-6
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، مشکی ، سفید
پالت جایگزین : توسی ، مشکی ، گلبهی

کت های چهارخونه از اصلی ترین ترند های امسال هستند . بهترین رنگ برای این پترن توسی است زیرا دست شما را برای انتخاب دیگر آیتم ها باز میگذارد و در ترکیب با آیتم های مختلف ،استایل های بیشماری ایجاد می کند .خطوط رنگی موجود در پترن می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب دیگر آیتم ها باشد.

style-7
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : زرشکی ، قهوه ای ، سرمه ای
پالت جایگزین : زرشکی ، اخرایی ، سرمه ای

یک اورکت بلند با رنگ روشن در ترکیب با یک رنگ تیره در لایه ی زیر می تواند شما را لاغر تر و قد بلند تر نشان دهد . همچنین استفاده از شال بعنوان سربند استایل شرقی و خاصی به شما می دهد.
یک کیف کوچک با بند بلند میتواند بهترین مکمل هم از نظر فرم و هم از نظر حس شرقی استایل باشد.

style-8
استایل پاییزه و نیمه رسمی

 

 

 

استایل با پالت رنگی : پلنگی ، مشکی ، سفید
پالت جایگزین : پلنگی ، قهوه ای ، سفید

طرح پوست حیوانات یکی از ترند های جذاب پاییز و زمستان امسال است.پلنگی ، ببری و پوست ماری از این پترن ها هستند. شما می توانید یک آیتم عمده استایلتان را با این پترن انتخاب کنید. اگر می خواهید هم از ترند پیروی کنید و هم دست بازتری برای انتخاب استایلتان داشته باشید ، میتوانید این پترن را در کیف ، کفش یا شال خود داشته باشید.

style-9
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، قهوه ای ، سرمه ای
پالت جایگزین : توسی ، زرشکی ، سرمه ای

وقتی قصد پوشیدن نیم بوتی دارید که می خواهید در استایل شما به چشم بیاید ،از شلوار های اسکینی استفاده کنید . اگر شلوار شما آزاد است ، آن را تا لبه ی نیم بوت کوتاه کنید و یا تا بزنید. تاثیر کیف های کوچک برای اینکه استایل شما رسمی تر به نظر برسد ، از کیف های بزرگ بیشتر است.

style-10
استایل پاییزه ، روزمره ، نیمه رسمی

 

 

استایل با پالت رنگی : سرمه ای ، مشکی ، توسی
پالت جایگزین : سرمه ای ، مشکی ، کرم

بارانی های بلند فقط از آیتم های جذاب استایل زنانه نیستند . بلکه در یک استایل مردانه و کاملاً شیک هم نقش مهمی می توانند داشته باشند.
شلوار های پارچه ای پیله دار ، پلیور نازک با رنگ خنثی ، کفش چرمی ، شال گردن بزرگ ، بارانی بلند ، این استایل جذاب را حتماً امتحان کنید.

style-11
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : قهوه ای ، سفید ، نارنجی
پالت جایگزین : قهوه ای ، سفید ، سرخابی

کت و شلوار ست یکی از استایل های پیشنهادی اوکی مد برای فصل پاییز است . این استایل در سراسر دنیا از ترند ها محسوب می شود .

کت و شلوار های به رنگ کرم برای این فصل به نسبت انتخاب بهتری از رنگ های سرد است . رنگ های سرد و روشن بیشتر یادآور فصل بهار هستند . البته در این زمینه هیچ “بایدی” وجود ندارد.

style-12
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : صورتی ، مشکی ، سفید
پالت جایگزین : صورتی ، مشکی ، بنفش

کت ها را حتماً به استایل پاییزه ی خود اضافه کنید. می توانید شلوار و کت را از یک جنس و رنگ انتخاب کنید . اما با این کار تنوع استایلی را محدود میکنید . انتخاب شلوار دنیم یا کتان یا پارچه ای دست شما را در انتخاب جزئیات بازتر می گذارد.
جوراب یکی از مهم ترین بخشهای جزئی در استایل پاییزه ی شماست. حتی نوع تک رنگ آن هم تاثیر به سزایی در ترکیب استایل دارد. جوراب های این فصل را کوتاه انتخاب نکنید.

style-13
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : سرمه ای ، توسی ، مشکی
پالت جایگزین : سرمه ای ، کرم ، مشکی

کیف های کمری همچنان از ترند های دوست داشتنی فصل پاییز محسوب می شوند. البته با کمی خلاقیت ، برخی کیفهای کوچک دوشی را هم میتوانید با کمک کمربند به کیف کمری تبدیل کنید. شلوار های گشاد شما را کشیده تر و باریک تر نشان می دهد.

style-14
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : مشکی ، قهوه ای ، سفید
پالت جایگزین : مشکی ، قهوه ای ، کرم

کاپشن های چرم با شلوار جین یک استایل تکرار نشدنی و مناسب برای آقایان جوان است. این استایل زیبا با نیم بوت جیر ، تکمیل می شود . به نظر می رسد زنجیر شلوار مجددا به دنیای مد بازگشته است ! این آیتم با انواع جین هماهنگی دارد.

style-15
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز روشن ، سرخابی ، توسی
پالت جایگزین : سبز روشن ، سرخابی ، قهوه ای

استایل کت کوتاه و شلوار های گشاد شما را لاغر تر و قد بلند تر نشان میدهد. البته با این شلوار ها بوتهای بلند نپوشید . در این ترکیب می توانید با رنگ و طرح جورابتان هم خلاقیتی در استایلتان ایجاد کنید . مثلاً اگر تمام استایل شما به رنگ خنثی است ، یک جوراب پر رنگ و جالب توجه ،تعادل و جذابیت را در ترکیب لباس شما ایجاد می کند.

style-16
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : قهوه ای ، سفید ، توسی
پالت جایگزین : قهوه ای ، کرم ، توسی

اگر استایل شیکی دارید اما می خواهید کمی کژوال بودن را هم به آن اضافه کنید ، ترکیب شلوار پارچه ای و کفش کتانی را به خاطر داشته باشید.
اُورکت ها استایل شما را سنگین و کلاسیک می کند . اگر می خواهید استایلتان تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد ، این مدل کت و البته رنگ های شتری و نسکافه ای آن را امتحان کنید .

style-17
استایل پاییزه ، زمستانی ، نیمه رسمی

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سفید ، مشکی
پالت جایگزین : سفید ، مشکی ، آجری

لزومی ندارد با ورود به فصل سرد با دامن یا پیراهن بلند خداحافظی کنید. جنس پارچه ی پشمی یا پوشیدن یک جوراب شلواری می تواند کمک خوبی برای یک استایل گرم اما دخترانه باشد.
اگر استایل شما مونوکروم است یا نهایت از دو رنگ استفاده کرده اید ، برای تنوع از پترن های مختلف استفاده کنید .

style-18jpg
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، مشکی ، آبی
پالت جایگزین : توسی ، زرشکی ، آبی

از کلاسیک ترین استایل ها برای فصل سرد ، اُورکت و شلوار اسکینی است. انتخاب رنگ خنثی برای اُورکت دست شما را برای خلاقیت با اکسسوری ها باز میگذارد.
می توانید برای رسمی کردن استایل خود از کمربند و کفش پاشنه بلند استفاده کنید . اینکه شلوار شما پارچه ای یا کتان باشد هم تاثیر زیادی در میزان رسمی بودن استایل شما دارد.

style-19jpg
استایل پاییزه ، زمستانی ، روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : کرم ، مشکی ، آبی آسمانی
پالت جایگزین : کرم ، مشکی ، قهوه ای

یک استایل دانشجویی باید در عین شیک و منظم بودن ، ساده هم باشد. شما می توانید ترندهای روز را به عنوان استایل دانشجویی به تن کنید ، فقط برای ترکیب آنهاست که باید دقت کنید مناسب محیط آکادمیک باشد .

style-20jpg
استایل پاییزه ، دانشجویی ، روزمره

 

مقاله ی ( نکات کلیدی برای مراقبت از پوست صوت ) در سایت اوکی مد را از دست ندهید.

استایل با پالت رنگی : سرمه ای ، زرشکی ، سفید
پالت جایگزین : سرمه ای ، کرم ، سفید

لایه لایه پوشیدن در عین حال که همیشه در پاییز خیلی پرطرفدار بود ، امسال از ترندهای فصل هم هست. می توانید کت های سبک مثل کتان را برای این استایل انتخاب کنید .
اگر کفش شما اسپرت است ، دیگر فرق چندانی ندارد که با آن چه نوع شلواری پوشیده اید. در استایل بالا ، شلوار جین ، کتان و حتی پارچه ای مثل هم عمل میکنند.

style-21jpg
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : کرم ، قهوه ای ، آبی
پالت جایگزین : کرم ، نارنجی ، آبی

بهترین منبع الهام برای ساخت استایل مناسب ، طبیعت است. از رنگ های پاییزی مثل قهوه ای ، نارنجی ، زرد و قرمز ایده بگیرید و استایلتان را روح ببخشید.
بارانی های کمی اورسایز و البته بلند یکی از ترندهای پاییز و زمستان امسال است. نقش کمربند را در این استایل جدی بگیرید.

style-22jpg
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سفید ، مشکی ، آبی
پالت جایگزین : سفید ، بادمجانی ، آبی

ابتدای پاییز که هوا هنوز اندکی گرم است ، می توانید استایل تابستانی خود را با تغییراتی جزئی حفظ کنید . مثلاً در استایل زیر ، پوشیدن یک پیراهن دکمه دار روی تی شرت ، خیلی خوب حس پاییز را القا می کند .بستن کیف های کمری روی کتف و به صورت کج ، یکی از ایده های فشن بلاگر ها برای پاییز است .

style-23
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز تیره ، مشکی ، لیمویی
پالت جایگزین : سبز تیره ، مشکی ، نارنجی

بارانی های اوور سایز با برش متعدد از ترند های این فصل است که برای استفاده در فضای کار و دانشگاه مناسب است . اگر قرار است بیشتر استایل شما را رنگ تیره تشکیل دهد ، حتماً یک شوک رنگی روشن به آن وارد کنید تا تعادل آن حفظ شود.

style-24
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : کرم ، قهوه ای ، خاکستری
پالت جایگزین : کرم ، قهوه ای ، سدری

پلیورهای یقه اسکی را میتوانید با انواع شلوار ست کنید. استفاده از آیتم های چرمی در استایل های پاییزه و زمستانی ، جذابیت مردانه ی استایل شما را بالا می برد.
ست کردن رنگ کمربند با یک کیف یا کلاه ، از سادگی استایل با رنگ های خنثی می کاهد.

style-25
استایل پاییزه و زمستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سفید ، صورتی ، کرم
پالت جایگزین : سفید ، صورتی ، توسی

بهتر است به جای مانتو ، شلوار های آزاد را با شومیز ها و کت های اوور سایز ترکیب کنید. اگر رنگ آیتم اصلی در استایل ، خنثی است میتوانید از جزئیات آن مثل رنگ دکمه ها ، رنگ جیب ها و… برای انتخاب رنگ آیتم های دیگر استفاده کنید.

style-26
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، سفید ، زرد
پالت جایگزین : توسی ، سفید ، زرشکی

درست است که در فصل پیش رو رنگ های نئون ترند شده اند ، اما رنگ های خنثی از این فصل حذف نشدنی اند. سنجاق های سر یکی از ترند های پاییزی برای مو هستند . به این صورت که باید روی مو معلوم شوند و با کمک آن ، جلوی مو را به سر بچسبانید . سعی کنید رنگ سنجاق همرنگ موهایتان نباشد.

style-27
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز نئونی ، سرمه ای ، مشکی
پالت جایگزین : سبز نئونی ، سرمه ای ، نارنجی

رنگ های نئونی ، از ترند های مهم فصل پیش رو هستند ، درست است که شاید ظاهری فانتزی داشته باشند ، اما ترند شدن آن باعث شده در استایل های رسمی تر هم به کار بروند.
می توانید نیم بوت ها را با جوراب های کوتاه استایل کنید ، به طوری که لبه ی آن از لبه ی نیم بوت بیرون بزند.

style-28
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : کرم ، سرمه ای
پالت جایگزین : کرم ، سرمه ای ، قهوه ای

استایل های چند لایه (ژاکت روی بلوز یا تی شرت زیر پیراهن) برای پاییز روش خوبی برای خوش پوش بودن و در عین حال راحتی در برابر تغییرات ناگهانی آب و هوایی است .
رنگ های خنثی را امتحان کنید ولی حتماً در کنار آن رنگ های جالب توجه قرار دهید تا استایلتان از یکنواختی خارج شود.

style-29
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : زرشکی ، سبز-آبی ، آبی
پالت جایگزین : زرشکی ، اخرایی ، آبی

مانتو های نیمه ضخیم به مدل بارانی های قدیمی ، از ترندهای نوستالژیک این فصل هستند. می توانید آن ها را با مام جین ها و حتی شلوار های کتان استایل کنید .
برای پاییز از رنگ هایی استفاده کنید که بیشتر در طبیعت این فصل می توان دید. این کار انرژی خوبی به استایل شما می دهد.

style-30
استایل پاییزه و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : مشکی ، گلبهی
پالت جایگزین : مشکی ، سبز روشن

لزومی ندارد حتماً با کت و شلوار خود پیراهن رسمی بپوشید . برای میهمانی ها یا جاهایی که مایلید خیلی رسمی به نظر نرسید ، یک تیشرت هم انتخاب مناسبی است ، اگر تیشرت را وارد استایل نیمه رسمی خود می کنید ، ترجیحا کمربند چرمی را فراموش کنید.

style-31
استایل بهاره ، پاییزه و نیمه رسمی

 

استایل با پالت رنگی برای فصل سرد : مشکی ، کمی سفید

استایل با پالت رنگی برای فصل گرم : سفید ، کمی مشکی

وقتی به هدف باشگاه یا ورزش در فضای آزاد بیرون می آیید، تعارف را کنار بگذارید و لباس کاملاً ورزشی بپوشید. بادگیر ها و لباس های ورزشی با پارچه استریچ بهترین انتخاب هستند . توجه کنید که این لباس ها باید به شما امکان انجام حرکات کششی را به راحت بدهند. این لباس ها باید به نوعی باشند که امکان تنفس به پوست و تبخیر راحت عرق را فراهم کنند.

style-32
استایل چهار فصل ، روزمره و ورزشی

استایل با پالت رنگی : سفید ، مشکی

با رعایت چند نکته می توان پترن های مختلف را در یک استایل کنار هم پوشید. از اصولی ترین این نکات استفاده از رنگ های خنثی است. مثلاً در این استایل ، استفاده از رنگ های مختلف شلوغی ناخوشایندی به ترکیب بندی شما می دهد. سعی کنید از کفش و اکسسوری های تک رنگ ، ساده و بدون پترن استفاده کنید .

style-33
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : آبی ، توسی ، قهوه ای
پالت جایگزین : آبی ، زرشکی ، قهوه ای

اگر در فصل بهار و تابستان به یک مراسم رسمی یا نیمه رسمی دعوت هستید اما می خواهید از کلیشه ی کت و شلوار مشکی دور باشید ، شلوار تک و پیراهن برای رسمی بودن استایلتان کافی است.
ساسبند می تواند هم در استایل رسمی و هم غیر رسمی نقش مهمی ایفا کند.توجه کنید که ساسبند جایگزین کمربند است ، نه همراه آن

style-34
استایل بهاره ، تابستانی و نیمه رسمی

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز-آبی ، کرم ، زرشکی
پالت جایگزین : سبز-آبی ، کرم ، بادمجانی

جامپ سوت ها یا همان سرهمی ها ترند های دوست داشتنی یک سال اخیر هستند که در هر فصل و با هر استایلی قابل استفاده اند، مخصوصاً زیر مانتو.
برای فصل بهار و تابستان ، سرهمی های نخی یا دنیم که اندکی هم گشاد باشند انتخاب خوبی است. اگر شلوار سرهمی شما کوتاه است ، با جوراب های مختلف می توانید استایلتان را جذاب تر کنید.

style-35
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

استایل با پالت رنگی : سفید ، کرم ، قرمز
پالت جایگزین : سفید ، سبز ، قرمز

مانتو های بلند نخی که مانند پیراهن هستند ، یکی از آیتم های مناسب و خنک برای فصول گرم می باشد . همچنین با پوشیدن این مانتو ها نیازی به شلوار نیست . اگر مانتوی شما پترن دار است ، از شال تک رنگ در استایل خود استفاده کنید . رنگ این شال از رنگ های موجود در مانتو انتخاب شود ولی لزومی ندارد که حتماً رنگ غالب آن باشد.

style-36
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، مشکی ، زرشکی
پالت جایگزین : توسی ، مشکی ، زرد

کت های ساده و برش دار برای فصل های بهار و پاییز انتخاب شیکی هستند که هم با شلوارهای نخی و هم دنیم قابل پوشیدن هستند. اگر قرار است کمر شلوار شما مشخص باشد به هیچ وجه کمربند را فراموش نکنید. برای غیر رسمی کردن استایلتان ، روی کفش و اکسسوری ها مانور دهید.

style-37
استایل بهاره ، پاییزی و روزمره

 

استایل با پالت رنگی : مشکی ، زرد
پالت جایگزین : مشکی ، قرمز

اگر از رنگهای تیره استفاده می کنید ولی می خواهید آن را شادتر و سرزنده تر نشان دهید ، حتماً بقیه آیتم های استایل مثل دامن ، شلوار و بلوز را رنگ روشن و شاد انتخاب کنید .
طرح گلدار روسری یک انتخاب هوشمندانه برای این استایل بدون پترن است و تعادل خوبی ایجاد کرده.

style-38
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : توسی ، صورتی
پالت جایگزین : توسی ، آبی آسمانی

در تابستان قدرت رنگ های خنثی را دست کم نگیرید . رنگ های روشن و خنثی واقعا در خنک بودن
استایل شما تاثیر دارند! پیراهن های طرح دار یکی از ترندهای دوست داشتنی این فصل اند. اگر
مایل نیستید که طرح آن جلب توجه کند ،توناژ تند آنها را انتخاب نکنید.

style-39
استایل تابستانی،روزمره و سفری

 

 

 

استایل با پالت رنگی : آبی ، سفید ، نارنجی
پالت جایگزین : آبی ، سفید ، بنفش

وقتی شلوار مام جین می پوشید حتماً تیشرت را داخل آن بگذارید، فاق بلند این شلوار ها برای دیده
شدن است . یک ترکیب دیگر،بلوز های کوتاهی هستند که بلندی آنها تا بالای کمر شلوار است. در
استایلتان به جای کمربند میتوانید از روسری استفاده کنید. در چارچوب اصول پایه خلاقیت به خرج
دهید و جسور باشید.

style-40
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : طرحدار ، زرشکی ، مشکی
پالت جایگزین : طرحدار ، زرشکی ، کرم/گلبهی

ترجیحاً فقط یکی از آیتم های استایل شما استیتمنت باشد. اگر دو آیتم را طرحدار انتخاب می کنید ،
مشابه باشند و یا شدت تاثیر یکی خیلی بیشتر باشد.
شلوار گشاد انتخاب مناسبی برای هوای فصل بهار و تابستان است . این شلوارها به دلیل مخفی کردن
زانو ، قد شما را بلندتر نشان می دهد.

style-41
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز ،آبی ،صورتی
پالت جایگزین : سبز ، آبی ، نارنجی

اگر بیش از سه رنگ در استایلتان استفاده می کنید ،همه را بدون پترن و ساده انتخاب کنید.در غیر
این صورت شلوغی ناخوشایندی به ظاهرتان می دهید.
اهمیت جوراب را دست کم نگیرید ! وقتی قرار است جوراب شما دیده شود ، حتما به جنس و رنگ
آن دقت کنید . جوراب های لمه ترند جدید هستند که هم با استایل مجلسی و هم اسپرت همخوانی
دارند.

style-42
استایل بهاره ، تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : سبز ، بادمجانی ، نارنجی
پالت جایگزین : سبز ، بادمجانی ، گلبهی

برای مراسمات رسمی در فصل بهار و تابستان ، استفاده از رنگهای شاد و ریسک استایل شما را جذابتر
می کند. توجه کنید که رنگ تمام اکسسوری های شما از یک طیف رنگی باشد.

style-43
استایل بهاره ، تابستانی ، رسمی ، بیزینسی

 

استایل با پالت رنگی : قرمز ، سفید ، آبی
پالت جایگزین : قرمز ، سفید ، سبز

تیشرت سفید با شلوار دنیم همیشه ترکیب خوبی است که می توانید در استایل تابستانی استفاده
کنید. می توانید شال را متناسب با رنگ مانتو یا شلوار انتخاب کنید.

style-44
استایل تابستانی و روزمره

 

 

 

استایل با پالت رنگی : قهوه ای ، توسی ، شیری
پالت جایگزین : قهوه ای ، توسی ، سرمه ای

استایل های رترو از پرطرفدارترین و خاص ترین استایل های چند سال اخیر هستند . شلوار کبریتی با کمربند کاملاً همرنگ در کنار یک پیراهن استیتمنت تضاد جذابی در استایل شما ایجاد می کند . یک بافت بلند می تواند شما را کشیده تر نشان دهد و در نهایت عینک با شیشه قهوه ای بهترین راه برای القای حس رترو است.

style-1
استایل پاییزه و روزمره

 

 

استایل با پالت رنگی : طوسی ، صورتی ، بنفش
پالت جایگزین : طوسی ، سبز ، آبی

گاهی یک روسری یا شال بزرگ که شامل رنگهای زنده و خوش رنگ و لعاب است میتواند آیتم اصلی
و برجسته استایل شما شود. هر زمان که احساس کردید مدل و رنگ مانتوی شما ساده است ، به
جای خرید یک مانتوی جدید میتوانید روی یک شال و روسری خوشرنگ سرمایه گذاری کنید و
مطمئن باشید که بار ها و همراه با مانتو های مختلف می توانید از آن استفاده کنید .
در کنار رنگ طوسی-آبی مانتو ، استفاده از اکسسوری ها و کفش نقره ای رنگ انتخاب بسیار
هوشمندانه و مناسبی است.

style-45
استایل روزانه

 

 

استایل با پالت رنگی : کرم ، سفید
پالت جایگزین : آبی بسیار کمرنگ ، کرم ، سفید

شاید اولین سوالی که با دیدن شلوار های کرم پیش بیاید این باشد که کجا میتوانیم از این استایل
استفاده کنیم ؟ هر موقعیت و رویدادی که شما بتوانید شلوار جین بپوشید ، پوشیدن شلوار های
کم رنگ هم مجاز است . با این تفاوت که شلوار های کرم بیشتر از جین ها رسمی هستند و حتی
برای جلسات کاری هم میتوان از آنها استفاده کرد .

بهترین روش ست کردن شلوار های کرم این است که در کنار رنگهای خنثی مانند : سفید ، آبی بسیار
کمرنگ ، سرمه ای و… استفاده کنید . به شرطی که این رنگها بیشتر در جزییات استایل به کار برده
شوند.

style-46
استایل روزانه

 

 

تصویر زیر می تواند مصداق عبارت استایل تابستانی خنک و رنگی باشد . مانتوی سفید رنگ آزاد به
همراه دامن پلیسه سبز و البته یک شال استوایی همرنگ دامن استایل را کامل کرده است. مانتوی
سفید میتواند شما را در امر ست کردن شلوار ها و دامن با هر رنگی کمک کند .پس اگر هنوز دنبال
خرید مانتوی تابستانی هستید ، رنگ سفید را به شما پیشنهاد میکنیم.

اکسسوری های این استایل مانند عینک رنگی و کیف کمری مشکی ، آیتمهایی هستند که این ست را
جذاب تر کرده اند و یک ظاهر ترندی به کل استایل بخشیده اند .

style-47
استایل روزانه

 

دانلود نسخه pdf مقاله : استایل style خیره کننده با استفاده درست از رنگ ها

نوشته شده در تاریخ : 1398/10/20

 

امتیازدهی به مقاله ی : استایل خیره کننده با استفاده درست از رنگ ها
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)