چکیده این مطلب:
سایت اوکی مد در این مطلب به پرسش هایی همچون : چه نوع ریشی برای مرد ازنظر خانم ها جذاب تر است؟ رنگ‌ها و لباس‌های موردعلاقه یک مرد جذاب چیست؟ تیپ و استایل مناسب برای مردان در مراسم رسمی چیست؟  مهم‌ترین عوامل ظاهری یک مرد جذاب .خانم ها عاشق چه مردهایی می‌شوند؟ نکاتی که مردان کت پوش باید رعایت کنند . تأثیر داشتن سیبیل در مردان، از چند رنگ و اکسسوری در استایل خود می توان استفاده کرد؟ و…پاسخ داده است.
مردهایی که جذابیت و شیک پوشی براشون اهمیت داره حتماً این مطلب رو مطالعه کنند .

 

مرد جذاب از دید زنان :

بدون شک یکی از مهم‌ترین فاکتورها در جذابیت مردان اعتمادبه‌نفس است. اما کمی رسیدگی به استایل و ظاهر و انتخاب درست کمد لباس نه‌تنها ضرری ندارد بلکه باعث می‌شود جذاب‌تر به نظر برسید. در این مقاله باهم به 35 نکته‌ای که می‌تواند در روابط عمومی و جذابیت شما تأثیر داشته باشد، نگاهی می‌کنیم. این نکات تنها حدس و گمان نیست بلکه مواردی است که می‌تواند ظاهر شمارا برای خانم‌ها تأثیرگذارتر کند. همانطور که ظاهر یک کتاب و عنوان آن، اولین اثر را برای برداشتن و حتی خریدن آن می‌گذارد، یک استایل خوب نیز می‌تواند در اولین نظر تأثیر زیادی داشته باشد.

 

1- ته ریش

تحقیقات نشان داده که خانم ها مردهایی که ته ریش ‌دارند را جذاب‌تر از بقیه می‌دانند .بنابراین اگر علاقه‌ای هم ندارید بد نیست که هر از گاهی آن را امتحان کنید و تغییرات مثبت آن را ببینید .

man-saed-soheili
ساعد سهیلی

2-کت و شلوار

یک کت و شلوار خوش دوخت مشکی ساده برای یک مرد جذاب همیشه برازنده خواهد بود چون علاوه بر سادگی و متانت همه ویژگی های لازم برای حاضر شدن در مراسم رسمی و قرار های بسیار مهم کاری را یکجا دارد. بسته به نوع کار شما شاید تقریباً هر روز از کت‌وشلوار استفاده کنید یا هیچ‌وقت به سراغ آن نروید.

به هرحال در هر کجای این طیف قرار بگیرید، خانم‌ها به این نکته توجه می‌کنند که شما در رسمی‌ترین حالتتان از چه استایلی استفاده می‌کنید. توجه داشته باشید اگر کت‌وشلوارتان سایز بدنتان نباشد، قطعاً نیاز به یک دست کت‌وشلوار جدید دارید.
طبق آمار خانم ها به مردانی که لباس رسمی می پوشند سه برابر بیشتر از مردانی که لباس غیر رسمی می پوشند جذب می شوند.

Man-kamran-tafti
کامران تفتی

 

3 یکی از نکاتی که مرد ها در استایل هایشان باید به آن توجه کنند این است که هرگز بیشتر از 3 اکسسوری و همینطور بیشتر از 3 رنگ در استایل خود استفاده نکنند .

Man-Milad-Keymaram
میلاد کی مرام

 

4 مردان جذاب همیشه قبل از نشستن دکمه های کت را باز می کنند تا ظاهرشون به هم نریزه و خود کت هم خراب نشه .

man-mohammadreza-golzar
محمدرضا گلزار

 

5 داشتن یک اندام مردانه ،استفاده از عطر ،رسیدگی به وضعیت موها و تنوع در لباس های خانگی چیزی است که هر مردی به آن نیاز دارد و نشان دهنده شخصیت شماست .

Man-amirhosein-arman
امیرحسین آرمان

 

6 سرمه ای از آن رنگ هایی هست که برای همه مناسب است ،در کمد لباس مردان جذاب حداقل یکدست کت و شلوار سرمه ای وجود دارد.

man-ronaldo

Man-amirhosein-arman-1
امیرحسین آرمان

7 پیراهن سفید جزو جدایی ناپذیر از کمد یک مرد جذاب است .

Man-amin-hayayi
امین  حیایی

8 تحقیقات ثابت کرده است عینک آفتابی مرد ها را نزد خانم ها بسیار جذاب می‌کند ،چون باعث ایجاد تقارن در صورت و مرموزتر شدن چهره می‌شود که هر دو کلید جذاب بودن برای مردان هستند .

man-poria-porsorkh
پوریا پورسرخ

 

مقالات پربازدید بهترین کلینیک پزشکی تهران :

کاشت مو چگونه انجام می شود؟ انواع روش ها,عوارض

کاشت ابرو طبیعی چیست و چگونه انجام می شود؟

کاشت ریش چگونه انجام می شود؟ فیلم,قیمت,عوارض

 

بهرام رادان هنرپیشه و سوپر مدل که به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکارترین بازیگران ایرانی شناخته می‌شود .او می‌گوید : زمانی که قرار است در مکان ها و مراسم عمومی حضور پیدا کند از قبل در مورد لباسی که می‌خواهد بپوشد بسیار فکر می‌کند و اظهارنظر می‌کند که بیشتر بازیگران ما نمی‌دانند باید در یک مراسم رسمی کت و شلوار یا لباس رسمی بپوشند .

Man-bahram-radan
بهرام رادان

 

9- مهم‌ترین عوامل ظاهری یک مرد جذاب :

1- اندام قوی و مردانه
2- خوش لباس بودن
3- قدی بلند تر از زن
4- صدا و لحن مردانه
5- موی آراسته و عطر مناسب

man-burak-ozcivit-Fahriye-Evcen
burak ozcivit and Fahriye Evcen

10 اعتماد به نفس یکی از ویژگی های بارز مردان جذاب است .یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تائید و تمجید خانم ها نیست و همین امر باعث می شود که بیشتر مورد توجه آنها قرار بگیرد .

Man-alp-navroz

 

11 تحقیقات نشان می‌دهد شوخ طبعی یک عامل کلیدی در انتخاب شریک زندگی برای خانم هاست .آنها بیشتر جذب مردهایی می شوند که می‌توانند آن‌ها را بخندانند .شوخ طبعی نشانه هوش بالاست.

man-Tolgahan-Sayisman
Tolgahan Sayisman

 

12 چهره در عشق نقش عمده ای ایفا می‌کند ! زنان،جذب مردانی می شوند که آرواره های درشتی دارند.

Man-İbrahim-celikkol
İbrahim celikkol

13 زن ها واقعاً از مردان قابل پیش بینی که هیج وقت کار متفاوتی انجام نمی دهند بدشان می آید .آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سوپرایز های عالی هستند .

14 خانم ها مردان مقتدر را دوست دارد ،مرد حتی اگر ضعیف باشد نباید ابراز ضعف کند ،دست کم نشان دهید که مقتدر هستید .خرابی های خانه را اصلاح کنید و مسئولیت پذیر باشید .

man-navid-mohammadzade
نوید محمد زاده

15 مردان جنتلمن برای اینکه خانم ها مجذوب شما شوند : ارتباط چشمی برقرار کنید ،بهداشت فردی را رعایت کنید ،خوب لباس بپوشید ، شوخ طبع باشید و عطر بزنید .
نتیجه تحقیقات نشان می‌دهد زنان بیشتر جذب دو ویژگی در مردان می شوند اول اینکه صدای آنها چقدر آرامش بخش است و دوم اینکه چقدر بوی خوب می دهند . بوی خوش مردان در جذب زنان ،تأثیر بیشتری نسبت به زیبایی دارد ،عطرهایی با بوی قوی و نیرومند که حس قدرتمندی را در پس خود دارند بیشترین تأثیر را در جلب توجه زنان دارند .

مقاله : ( عطر و تمام نکاتی که قبل خرید عطر باید بدانید  ) سایت اوکی مد را از دست ندهید .

Man-ashkan-khatibi
اشکان خطیبی

16 مردانی که ریش کم پشت دارید از گذاشتن ریش خودداری کنید .

Man-Johnny-Depp
Johnny Depp

17 اگر می‌خواهید مانند یک جنتلمن لباس بپوشید شلوار های خیلی تنگ را فراموش کنید .

man-4
Aras Bulut Iynemli

18 طبق مطالعات انجام شده زنان بیشتر جذب مردانی می شوند که از میزان علاقه آن مرد نسبت به خودشان مطمئن نباشند و احساس آن شخص برایش نامعلوم و نامشخص باشد .

man-mostafa-zamani
مصطفی زمانی

19 طبق تحقیقات زنان در نگاه اول به مردانی که ظاهری اخمو و مغرور دارند تمایل بیشتری دارند .

man-Milad-Keymaram-1
میلاد کی مرام

 

20مردهایی که لباس های آبی می پوشند قدرت بیشتری در جذب خانم ها دارند .

Man-7

21 خشنودی خانم ها از شنیدن تعریف :
حس شنوایی فعال ترین حس در خانم هاست ،آنها دوست دارند علاقه شما را ضمن اینکه در اعمالتان می بینند مکرراً از زبانتان هم بشنوند در ابراز علاقه صرفه جویی نکنید .

22 براساس یک نظرسنجی ،بیش تر از 80 درصد خانم ها وفاداری را جزو 10 ویژگی برتر مردان جذاب قرار داده اند .تمایل یک زن به وابستگی ،یک ضرورت بیولوژیکی و لازمه درست بزرگ کردن کودک است ،مکرراً به او اطمینان دهید که قرار نیست جایی بروید .

Man-8

23 سیبیل چهره ی مردان را جدی ،قاطع و کلاسیک نشان می دهد، اما دقت کنید که این خصوصیت برای مردانی است که سیبیل به صورتشان بیاید.

Man-Manbehnam-bani
بهنام بانی

 

24 آقایان حتی الامکان از عمل زیبایی بینی خودداری کنید یا در صورت لزوم شکل های ساده بینی و فرم طبیعی را انتخاب کنید و از فرم های سر بالا فانتزی و نیمه فانتزی بپرهیزید .

man-mohsen-ywgane
محسن یگانه

 

25- زیاد مهربان نباشید:

تحقیقات روانشناسی نشان می دهد افرادی که به طور کلی خیلی مهربان هستند در واقع افرادی هستند که بیشتر از سایرین در جامعه صدمه می بینند و ضربه می خورند .

 

26- لباس هایی راحت و مناسب برای فصل های خنک :

تی شرت ها یکی از بهترین انتخاب های فصل بهار است ، سعی کنید حتماً چند تیشرت در کمد خود داشته باشید ، تی شرت های تبلیغاتی نخرید ،سعی کنید تی شرت هایی با طرح های گرافیکی بخرید .بعضی از مردان سعی دارند از تیشرت های تنگ برای نشان دادن عضلات و اندامشان استفاده کنند ، این کار خیلی غیر حرفه ای است . یک تیشرت مناسب نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد است .فراموش نکنید تیشرت هایی با الیاف مصنوعی انتخاب اشتباهی است .

Man-brad-pitt
برد پیت

 

27- مردان کچل ریش بگذارند :

اگر سربازید یا موهای کم پشتی دارید ریش باعث میشود توجه اطرافیان به سر شما کمتر شود ،پس اگر می‌خواهید کچل بودنتان زیاد به چشم نیاید ریش بگذارید .

Man-10

 

28- عذرخواهی کنید:

زنان مردانی رو دوست دارند که در جای لازم عذرخواهی می کنند . خودخواه نباشید اگر تقصیر شماست لازم است عذرخواهی کنید ، مطمئن باشید رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

 

29- پلیور های یقه هفت:

این پلیورها در انواع نازک و ضخیم انتخاب خوبی برای بسیاری از زمان‌ها هستند. استایل این پلیورها تعادل بین راحتی و کمی رسمی هستند، برای همین می‌توانید روی آن به‌عنوان آیتمی که در بیشتر موقعیت‌ها مناسب است، حساب کنید. همچنین با ترکیب پیراهن مردانه می‌توانید از آن در یک استایل لایه‌ای استفاده کنید. اگر می‌خواهید از این آیتم در بسیاری از استایل‌هایتان استفاده کنید، بهتر است از رنگ‌هایی مثل طوسی تیره، سرمه‌ای و سبز زیتونی استفاده کنید.

man-18

30- پیراهن‌های Henley مردانه:

بلوزهای آستین‌بلند و یا کوتاهی که یقه‌گرد و گاهی روی یقه دکمه‌دار هستند، یکی از پرکاربردترین آیتم‌ها در لباس‌ها می‌باشند. اگر برای آخر هفته‌ها و موقعیت‌های دورهمی و بیرون‌رفتن‌ها کمتر از استایل‌های رسمی استفاده می‌کنید، این بلوزها به درد شما می‌خورد. در واقع آنها از تی‌شرت رسمی‌تر هستند اما کمی هم حس کژوال دارند.

شما می‌توانید در ترکیب با یک کت تک و یا با یک شلوار دنیم از این بلوزها استفاده کنید. در هر شرایطی آنها با استایل شما هماهنگ خواهند بود. می‌توانید آنها را در رنگ‌های طبیعی مثل سفید، خاکستری و سرمه‌ای برای استفاده همیشگی داشته باشید تا با هر رنگی از شلوار بتوانید را ترکیبشان کنید.

Man-16

Man-17

31- آستین های تا شده:

تا کردن آستین‌های پیراهن مردانه باید تا اندازه‌ای باشد که ساعد شما تقریباً مشخص شود. این نکته یک حس راحتی و گرمی را نشان می‌دهد و کمی حس غیررسمی به استایل پیراهن مردانه می‌دهد. این نکته را دفعه بعدی که برای یک دورهمی بعد از یک روز کاری و هر زمانی که می‌خواهید کمی از فرمال‌بودن پیراهن و استایلتان کم کنید، به خاطر داشته باشید. شما می‌توانید در اینترنت با راهنمای تازدن درست پیراهن، یک آستین بی‌نقص داشته باشید.

Man-Çağlar-Ertuğrul
Çağlar Ertuğrul

32- شلوار کتان مردانه:

یک شلوار کتان به‌طوری که مثل یک دنیم خوب، کمی غیررسمی اما کمتر اسپرت به نظر برسد، برای هر کمدی نیاز است. این شلوارها در استایل‌های روزانه و کژوال مفید هستند و به‌راحتی می‌توانید آن را جزو استایل شخصی خودتان بکنید. این شلوارها کمی رسمی‌تر از شلوارهای دنیم محسوب می‌شوند. مثل فرم یک کت‌وشلوار، ایستایی و اندازه‌بودن این شلوارها بسیار مهم است. کتان‌هایی که بزرگ و بدون فرم باشد، ظاهر شما را خراب می‌کند. بهتر است از نسخه‌های مدرن‌تر این شلوارها که برش مخروطی دارند، استفاده کنید.

Man-12

33- شلوار جین با تیشرت سفید :

ترکیب شلوار جین با تی‌شرت سفید می‌تواند تا حدودی کلاسیک هم به نظر برسد. نکته مهم انتخاب تکه‌های درست از این استایل است. پس مطمئن شوید که تی‌شرت با فرم بدن شما تناسب دارد. این استایل راحت، کم‌هزینه و صریح است و می‌تواند در نظر اول تأثیرگذار به نظر برسد.

Man-15

34- انتخاب درست کفش:

در درجه دوم تنها یک نگاه به کفش شما می‌تواند خیلی چیزها را برای مخاطبتان روشن کند. یک کفش باکیفیت از یک کشوی پر از کفش‌های بی‌کیفیت بیشتر می‌ارزد. پیشنهاد می‌کنیم برای این آیتم کمی دست‌ودل‌بازتر باشید. از کفش‌ با جنس رویه‌ای استفاده کنید که به‌راحتی تمیز شود تا درگیر همیشه تمیز نگه‌داشتن آن نشوید. انتخاب‌های کلاسیک و ساده می‌تواند کمک کند تا یک جفت کفش را با تیپ‌های مختلف استایل کنید.

مردان باید بدانند که کفش آنها باید با موقعیتشان هم‌خوانی داشته باشد. اینکه با کتانی‌های باشگاه خود سر یک قرار عاطفی یا حتی کاری حاضر شوید، نشان‌دهنده این است که آن موقعیت برای شما بی‌اهمیت است و حتی کمی بی‌ادبانه می‌تواند باشد.

Man-13

 

35- پاچه کوتاه:

شاید بحث‌ برانگیزترین آیتم مردان این مورد باشد. اما باید بپذیریم این ترند که باعث می‌شود کمی از مچ پا مشخص باشد، طی چند سال اخیر بسیار محبوب شده‌ است. این نکته می‌تواند کمی حس مدرن و جسور به استایلتان بدهد. در واقع اینطور به نظر می‌رسد که شما به ظاهرتان تا حدودی و نه زیاد توجه می‌کنید.

البته این نکته به این معنی نیست که باید بدون جوراب باشید، بلکه انتخاب یک جوراب مناسب چه بلند و چه کوتاه با یک رنگ و طرح مناسب می‌تواند یک ظاهر خوب به استایل مردان بدهد. برای اینکه شلوار پاچه کوتاه داشته باشید، هم می‌توانید شلوارهای دنیم و کتانی را که دمپای کمی تنگ دارند، تا کنید و هم به سراغ شلوارهایی که نسبت به قد معمول کوتاه‌تر هستند، بروید. به هرحال نباید فراموش کنید که این کوتاهی باید بین 2 تا حدود 4 سانتی‌متر باشد!

Man-14

 

مشاهده نسخه pdf مقاله : مرد جذاب از دید زنان

نوشته شده در تاریخ : 1398/06/05

امتیازدهی به مقاله مرد جذاب از دید زنان
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)