چکیده این مطلب :
چگونه بدون آرایش زیباتر دیده شویم؟ چگونه می توان چهره بازتری داشت؟ چه چیزهایی برای رشد و تقویت ابرو خوب است؟ تأثیر ابرو در جوان تر دیده شدن . نحوه ی صحیح پر کردن ابرو با مداد . تأثیر ابرو در بزرگ تر نشان دادن چشم . نکته ای مهم در رابطه با تاج ابرو که باید بدانید .اشتباهاتی که هنگام برداشتن ابرو مرتکب می شویم.آموزش آرایش طبیعی پر پشت کردن و پهن تر کردن ابرو . سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده است .

 

نکات ابرو

برای اینکه چهره شما نیازی به آرایش نداشته باشد و صرفاً با یک رژ ساده بسیار جذاب و دوست داشتنی به نظر بیایید باید به ابروهایتان بسیار توجه کنید و آنها را آراسته نگه دارید .

eyebrow

جذابیت ابروی طبیعی با هاشور ،تاتو یا شیوه های دیگر آرایش قابل مقایسه نیستند .سعی کنید ابروهایتان طبیعی باشد .ابروهای پهن نشانه ی جوانی می باشد ،پس اگر می خواهید صورتتان جوان و شاداب به نظر برسد ،ابروهایتان را نازک نکنید .

Eyebrow-taylor-hill
Eyebrow taylor hill

با بالا رفتن سن ابرو ها کم پشت می شوند و لب ها کم رنگ ،اگر می خواهید جوان به نظر بیایید ابروهایتان را پهن نگه دارید و از رژلب های قرمز استفاده کنید .

Eyebrow-Cara-Delevingne
Eyebrow Cara Delevingne

 

وازلین ابرو و مژه هایتان را تقویت می کند ،یکی از راه های آسان و خوب برای رشد ابروها استفاده از وازلین قبل از خواب است .مالیدن روزی 2 یا 3 مرتبه وازلین به ابرو ها باعث تسریع رشد ابروها می شود

Eyebrow-vaseline

 

هنگام پر کردن ابرو با مداد ،ضربه های سریع و سطحی بزنید تا خط هایی مانند موهای کوچک خود ابرو ایجاد شود ،سعی نکنید با کشیدن مداد در کل ابرو خط های پهن و پیوسته ایجاد کنید .

Eyebrow-nazanin-bayati
Eyebrow nazanin bayati

ابروهایتان را بیش از حد نازک نکنید ،برداشتن بیش از اندازه ی ابروهایتان یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که می توانید در مورد چهره ی خود مرتکب شوید .

Eyebrow-miranda-kerr
Eyebrow miranda kerr

اگر میخواهید چهره بازتری داشته باشید ،فاصله ابروها را کمی بیشتر کنید و اگر چشمان کشیده می خواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیک تر باشد .

Eyebrow-tanaz-tabatabaei
Eyebrow tanaz tabatabaei

Eyebrow-lily

اگر چشمای ریزی دارید ابروهایتان را کوتاه نکنید ،هرچقدر ابرو کشیده تر و بلند تر باشد چشمها را درشت تر نشان می دهد .

Eyebrow-okmode

Eyebrow-selena-gomez
Eyebrow selena gomez

داشتن ابروهایی مرتب و تمیز در زیبایی صورتتان تأثیر شگرفی دارد ،برای برداشتن و اصلاح ابروهایتان به آرایشگاه مراجعه کنید .

Eyebrow-1

تاج ابرو را پر رنگ نکنید ! تاج ابرو به قسمت مربع مانند ابتدای آن گفته می شود .این بخش را آرایشگران حرفه ای هرگز پررنگ نمی‌کنند زیرا چهره را زشت و خشن نشان می دهد .

Eyebrow-gigi-hadid
Eyebrow gigi hadid

وقتی موهایتان را بلوند می کنید ابروهایتان را هم رنگ کنید . ترکیب موی بلوند و ابروی مشکی زیاد جالب به نظر نمی رسد .

Eyebrow-emilia-clarke
Eyebrow emilia clarke

 

مالیدن آب پیاز رنده شده به ابروها باعث تقویت و ضخیم شدن ابرو ها می شود

Eyebrow-2

 

مقاله : لباس هایی که باید توی کمدتون داشته باشید رو از دست ندید .

ابروهای نازک تیرگی و پف زیر چشم را بیشتر نمودار می کنند در صورتی که ابروهای پهن توجه را به طرف بالای چشم ها برده و درنتیجه تیرگی و پف زیر چشم ها کمتر به نظر می آیند .

Eyebrow-haniyeh-ladan
Eyebrow haniyeh ladan

یک عدد کپسول ویتامین E را باز کرده و محتوای آن را با برس ابرو ، روی ابروها بمالید .این روغن ،ریزش ابروها را متوقف ساخته و ابرو ها را تقویت و رشد آنها را تسریع خواهد کرد .

موهای ابرو به طور معمول بعد از 6 تا 8 هفته به اندازه اصلی خود می رسد .رشد ابرو ها بسیار کند است .برای رشد موهای ابروی خود نیاز به پروتئین و ویتامین دارید . ویتامین های لازم برای رشد موهای ابرو شامل ویتامین های B,C,A,E است . قرص های اسید فولیک نیز به فولیکول های مو کمک میکند .

اشتباهاتی که هنگام برداشتن ابرو مرتکب می شویم:

همه متخصص ها این را می گویند که ابرو ها خواهر هستند نه دو قلو ،آن ها درست میگویند پس سعی نکنید آن ها را دقیق مطابق یکدیگر کنید زیرا ابرو نازک می شود.

همیشه بعد از حمام ابروهایتان را بردارید زیرا در این صورت درد کمتری احساس می‌کنید .

هنگام برداشتن ابرو بیش از حد به آینه نزدیک نشوید زیرا در این صورت به تک تک موها توجه می‌کنید و زیادی وارد ابرو هایتان می‌شوید و مدل آن ها را خراب می کنید .

زیاد روی ابرو هایتان حساس نشوید و هر 2 یا 3 هفته یکبار شروع به برداشتن ابروهایتان کنید .

هنگام برداشتن ابرو به بالای ابرو کاری نداشته باشید زیرا مدل ابروی شما را به هم می‌ریزد همیشه زیر ابرو را مرتب و تمیز کنید .

 

کم شدن عمر ابرو با موچین :

موچین باعث میشود مو از ریشه در بیاد و اگر به مدت زیادی از موچین استفاده کنید دیگر آن قسمت از ابرو رشد نخواهد کرد و فرم اصلی ابروی خود را از دست خواهید داد ،برای جلوگیری از این موضوع از تیغ زدن و یا کوتاه کردن با قیچی استفاده کنید .

 

و در نهایت سایت اوکی مد به شما آموزش آرایش ابرو برای زیباترشدن و پر پشت شدن و پهن تر شدن ابرو ها را نشان می دهد :

1- ابتدا ابرو ها را با یک برس ابرو یا یک برس ریمیل شانه بزنید
2- سپس با استفاده از لوازم آرایش ابرو نظیر(مداد ابرو یا سایه ابرو یا سایه چشم) قسمت های خالی ابرو را پر می‌کنیم ، ما در این آموزش از مداد ابرو و سایه ابروی پودری که حالتی طبیعی تر به ابرو ها می دهد استفاده می کنیم .

Eyebrow-4

3- از نقطه شروع ابرو یعنی تاج ابرو شروع به کشیدن مداد ابرو روی ابرو ها می کنیم ولی توجه کنید که این کشیدن باید به صورت ضربات نرم باشد و باید سعی کنید شکل طبیعی ابرو را با مداد پر کنید و نباید فرم ابرو را تغییر دهید .
4- به هیچ وجه از مداد ابروی خشک و خیلی تیره استفاده نکنید .اگر پوست خیلی روشنی دارید ، مداد ابرویی انتخاب کنید که 2 درجه تیره تراز رنگ موهایتان باشد و اگر پوست گرم و تیره دارید باید مداد ابروی شما 2 درجه روشن تر از رنگ موهای شما باشد .

Eyebrow-6

5- طاق ابرو (قوس ابرو ،خمیدگی ابرو) را با مداد بالا تر نبرید ،فقط شکل طبیعی ابرو را با مداد پر کنید .

Eyebrow-10

6- مداد ابروی خالی ،ابروی شما را غیرطبیعی و تکه تکه نشان می دهد .بنابراین در این مرحله از سایه ابرو استفاده می کنیم تا ظاهری طبیعی به ابرو ها بدهیم ، اگر سایه ابرو در دسترس نیست از سایه چشم های مات استفاده کنید .نکته ای که راجع به سایه ابرو باید بدانید این هست که از رنگ خیلی تیره استفاده نکنید .با استفاده از فرچه ابروی زاویه دار سایه ابرو را روی ابرو بزنید .

Eyebrow-7

در نهایت برای به چشم آمدن ابرو و چشم از یک کانسیلر و یا کرم پودر که کمی از رنگ طبیعی پوست تان روشن تر است استفاده کنید و با یک فرچه باریک ، بالا و پایین ابرو را بپوشانید تا کار تمیز تر در بیاید .

Eyebrow-8

Eyebrow-9

 

مشاهده نسخه pdf مقاله : ابرو و نکاتی که باید بدانید

نوشته شده در تاریخ : 1398/04/11

امتیازدهی به مقاله ابرو و نکاتی که باید بدانید
امتیاز دهی کاربران
5 (4 رای)