سالن زیبایی لی لی در سال ۱۳۸۷ به شماره مجوز ۳۳۰۹/۹۱ با مدیریت خانم لیلا رضایی در منطقه سعادت آباد، افتتاح شد. در حال حاضر سالن جدید VIP لی لی در بلوار ایران زمین (غرب تهران) با ۳۰ نفر پرسنل و در محیطی خوشآیند و مجلل،‌ میزبان شما مشتریان عزیز می‌باشد. کلیه خدمات مورد نیاز بانوان نظیر رنگ و مش، اکستنشن، کوتاهی، مانیکور و پدیکور، طراحی ناخن، میکاپ، شینینون، براشینگ، کاشت مژه، با بهترین کیفیت و جدیدترین متد مهیا است.

ما معتقدیم که زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت با کل آن است؛ کلیه پرسنل و میکاپ آرتیست‌های با تجربه ما در سالن لی لی، ضمن توجه بر سلیقه مشتری، بیشترین تمرکز را بر روی افزایش تعادل و تناسب اجزاء صورت می‌گذارند. ما ضمن پرهیز از کلیشه‌ها و با در نظر گرفتن سن و موقعیت اجتماعی شما، عیوب صورت‌تان را می‌پوشانیم و زیبایی‌های آن را برجسته‌ می‌کنیم.

Beauty-salon-lili-rezaei-1

در سالن زیبایی لی لی، بهترین و باکیفیت ترین خدمات آرایش و گریم عروس، در محیطی با‌شکوه و آرام ارائه می‌شود؛ بهترین روز زندگی هر زنی، روز عروسی او است؛ مسلماً وی مستحق بهترین ظاهر و احساس در این روز خاص است؛ سالن زیبایی لی لی دارای سابقه طولانی در زمینه گریم عروس و خلق چهره رویائی می‌باشد. اگر شما بدنبال آرایشی به روز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. به ما فرصت دهید تا روز خاص زندگیتان را رقم بزنیم.

 

خدمات سالن زیبایی لی لی

1- وکس و اپیلاسیون   2- میکاپ و گریم عروس   3- تاتو و اصلاح ابرو   4- طراحی و کاشت ناخن   5- کوپ و اصلاح مو 6- اکستنشن مو   7- نانو کراتین گلد (بوتاکس مو)   8- رنگ و مش و هایلایت

 

امکانات سالن زیبایی :

1- امکان برگزاری مراسمات   2- مشاوره رایگان   3- دستگاه کارتخوان   4- تلویزیون   5- بازی کودکان  6- اشانتیون 7- یخچال  8- پارکینگ ماشین   9- کافی شاپ   10- اینترنت  11- رستوران  12- محوطه باز   13- امکان شستشو

 

تماس با سالن زیبایی لی لی :

لطفا هنگام تماس یا مراجعه به سالن زیبایی لی لی رضایی بگویید که این صفحه را در سایت اوکی مد دیده اید!

تلفن همراه : ٠٩١٢٩١٥٥١٢٩

تلفن ثابت : ٠٢١٢٢٣٦٠٦١٨     ٠٢١٨٨٥٦٥٠٧٠     ٠٢١٨٨٥٦٧٠٥٠

اینستاگرام : LiliRezaeeMakeup

آدرس : تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بین خیابان ۴ و ۶، پلاک ۴۷

 

 

امتیازدهی به سالن زیبایی لی لی رضایی
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)