چکیده این مطلب :
در اولین قرار ملاقات باید چطور رفتار کرد ؟ چگونه در اولین قرار ملاقات طرف مقابل را جذب خود کنیم ؟ در اولین قرار ملاقات چه تیپ و ظاهری داشته باشیم ؟ چگونه زنی دوست داشتنی به نظر برسم ؟ مردان،عاشق چه زن هایی می شوند ؟ مردان در مقابل چه زن هایی هوش و حواس ندارند ؟ مردان خشن به دنبال چه زن هایی هستند ؟ چگونه تشخیص دهیم شخص مورد ملاقات عاشق ما شده یا نه ؟ عادات اشتباه در اولین قرار ملاقات . مردان عاشق را بشناسید .

سایت اوکی مد در این مطلب به این پرسش ها پاسخ داده است .

 

نکاتی که در اولین قرار ملاقات باید رعایت کرد :

توجه شود که اولین قرار ملاقات در شروع یک رابطه بسیار مهم است .
مردان اول جذب ظاهر زنان می شوند.

عادات اشتباه در اولین قرار ملاقات :

 

چروک لباس ، آدامس جویدن ، آرایش غلیظ ، کفش های کهنه ، حالت به بدن ،عطر زیاد ،عدم تماس چشمی ، هندزفری ،توجه بیش از حد به ظاهر خود ، بوی بد دهان ، ناخن های کثیف.

در اولین قرار ملاقات سعی کنیم کاری نکنیم که بخواهیم بعدش عذرخواهی کنیم ،عذرخواهی کردن شاید به نظر مؤدبانه بیاد اما زیادیش شکوه و جلوه خانم از دست میره .

یکی از بزرگترین اشتباهات ما در ارتباطات ،این هست که گوش نمیدیم که متوجه بشیم ،بلکه گوش میدیم که جواب بدیم.

کمی رمز و راز چاشنی خوبی برای قرارهای آشنایی است .وقتی طرف مقابل نمی داند شما از او خوشتان آمده یا نه ، بیشتر جذبتان می شود.

در اولین قرار ملاقات ، اینکه در مورد میزان درآمدتان و میزان سرمایه تان حرف بزنید یا درباره‌ی اینکه اتومبیل یا لباس یا گوشواره های جدیدتان چقدر می‌ارزد یا حقوقتان افزایش پیدا کرده است با کلاس نیست .

تقریباً برای هر زنی پیش آمده است که اگر لهجه خاصی داشته باشد .از بابته آن خجالت زده باشد .خبر خوب اینکه مردها لهجه ی یک زن را دوست دارند و لهجه خاص او برایش جذاب هم هست .

مردها هر چقدر هم امروزی باشند عاشق زنانی می شوند که به آنها احتیاج داشته باشند ،مردها دوست دارند نیازهای زن را برآورده کنند و این به آن ها حس قدرت می بخشد .

زنان جذاب ،به خوبی می دانند که مردان نیاز به تحسین دارند ، بنابراین به آنان نشان می دهند که ریاستشان را باور دارند و هوش ،ذکاوت و قدرتشان را همواره تحسین می کنند .

بوی خوش در اولین قرار ملاقات بسیار مهم است ، بهترین جا برای اسپری کردن عطر موهای شما هستند .به دلیل وجود چربی در پوست سر ،رایحه را به مدت بیشتری نگه می دارد و می تواند میزان عطر بیشتری را از شما به جا بگذارد
مردان بوی خوش زن را دوست دارند ! من در مورد عطر سیصد هزار تومنی شما صحبت نمی کنم بلکه بوی شیرین ، واقعی و اصیل که از یک خانم برمی خیزد ،مردان این بو را دوست دارند .
بوی فریبنده و برانگیزنده عطری عالی ،حسی از جذابیت و فریبندگی و مرموز بودن را به شما می بخشد . این عطر باعث می شود که فردی که آن بو را کرده است بخواهد تا شما را بشناسد و اسرار شخصیت شما را بداند .
مقاله ی (عطر) سایت اوکی مد ،به طور کامل راجع به عطر و این که در چه جاهایی می توان عطر را اسپری کرد توضیح داده ،اگر می خواهید همیشه خوشبو باشید پیشنهاد می کنم که خوندن این مقاله رو از دست ندید.

appointment

 

تمیزی و بهداشت بسیار مهم است . هر روز دوش بگیرید و همیشه در اولین قرار ملاقات با احساس و ظاهری تازه و شاداب حاضر شوید .

در گوشی حرف زدن با دوستان صمیمی یا همسرتان حرکت زشتی است که عدم آشنایی شما به آداب معاشرت را نشان می دهد پس از آن دوری کنید .

به مشکلات دیگران اهمیت دهید اما بی طرف بمانید . بگذارید دیگران بدانند که وقتی با مشکلی روبرو می شوند شما واقعاً به آن ها اهمیت می دهید اما در تصمیماتشان دخالت نمی کنید .

جذاب و زیبا به نظر رسیدن و احساس خوب داشتن ربطی به بیشتر برهنه بودن ندارد .خیلی خوب و زیباست که همیشه چیزهایی برای پنهان کردن داشته باشید و بخش هایی از بدن تان مثل راز باشد .

appointment-nahal-soltani
نهال سلطانی

یادتان باشد مردان واقعی عاشق زیباترین دختر دنیا نمی شوند ،عاشق کسی می شوند که دنیا را برایشان زیبا کند .

appointment-Fahriye-Evcen-Cannes
فحریه اوجن

مردان عاشق را بشناسید : مردی که به شما علاقه مند است در هر جایی که در حال راه رفتن باشید خود را با شما همگام می کند اما اگر او در هر مسیری 2 قدم از شما جلوتر بود یعنی حوصله شما را ندارد.پس در قرار ملاقات ها به این موضوع توجه کنید.

خانم ها در قرار ملاقات ها شوخ طبع باشید و اهل شیطنت ،مردها شیفته زنی هستند که به آنها انرژی می دهد حتی اگر خودشان فردی آرام باشند، بخندید ،شاد باشید و شوخ طبع و البته ظرفیت و جنبه شوخی خود را بالا ببرید .

appointment-nazanin-bayati
نازنین بیاتی

هر چه فردی را بیشتر ببینید بنظرتان جذاب تر می شود .این پدیده روان شناسی را اثر مواجهه صرف می نامند بنابراین قرار ملاقات های بیشتر می تواند باعث جذابیت بیشتر شما در نظر فرد مورد علاقتان شود .

هیچ وقت به خاطر اینکه فکر می کنید گذر زمان ممکن است اوضاع را بهتر کند، در یک رابطه نمانید .ممکن است یکسال بعد به خاطر این کار از خودتان عصبانی شوید ،چون اوضاع هیچ تغییر نکرده است .

اگر می خواهید در اولین قرار ملاقات زنی دوست داشتنی به نظر برسید باید نشان بدهید که عمق وجود شما هم به اندازه ظاهرتان زیبا است .هم‌نشینی با خانم شیک پوشی که از هیچ مسئله ای مطلع نیست جذاب نیست و در نهایت کسالت بار خواهد بود.

appointment-jenifer-lopez-okmode
جنیفرلوپز

 

مردها معمولاً جذب زنانی می شوند که قابل اعتماد و اصیل باشند و در شرایط مختلف ظاهر خود را برای خوشایند دیگران تغییر نمی دهند .

appointment-tanaz-tabatabaei
طناز طباطبایی

 

برای دوستی و ازدواج به فکر شریکی شاد باشید ،افراد شاد حمایت اجتماعی بیشتری دارند و تلاش می کنند تا عادت های سالم مثل ورزش کردن منظم ،تغذیه سالم و خواب کافی را در همسرشان تقویت کنند .

appointment-2

 

طبق تحقیقات ، اکثر مردان جذب زنی می شوند که با او سه چیز بدست آورند : لذت ،آرامش و پیشرفت ! اگرچه ظاهر برای مردان خیلی مهم است و آنها با چشمشان عاشق می شوند ،اما کافی نیست.

appointment-amin-zendegani-elika-abdolrezaghi
امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی

مردان در مقابل زنان جذاب ،هوش و حواس ندارند در یک آزمایش به مردان سؤالات هوش دادن بعد با زنان جذاب روبرویشان کردند متوجه شدند شعور مردان بعد از ملاقات زنان جذاب به طور کوتاه مدت کم می شود .

خانم ها برای اینکه در قرار ملاقات هاتون شیک و جذاب باشید می توانید مقاله ( چگونه شیک و جذاب باشم؟ ) سایت اوکی مد رو مطالعه کنید.

appointment-maede-mohamadi
مائده محمدی

چیزی که زن دارد و مرد را تسخیر می کند ،مهربانی اوست نه سیمای زیبایش !
زن مهربان می تواند خشمگین ترین مردان را رام کند.
خشن ترین مردها به دنبال زنان خوش رو هستند .مردها بسیار عاطفی و احساسی اند و به دنبال زنی می گردند که باورش کند ،عشق بورزد .بهانه جویی نکند و در یک کلام آرامش بخش باشد.

appointment-rima-raminfar-amir-jafari
ریما رامین فر و امیر جعفری

 

اولین چیزی که توجه همه را در وهله اول قرار ملاقات جلب می کند مدل موی شماست که جایگاه شما را (از لحاظ تحصیلات ،شخصیت و..) نشان می دهد . شاید این قضاوت درست نباشد اما به هر حال هست و کتمانش نمی شود کرد پس سعی کنید مراقب موهایتان باشید.

appointment-sam-derakhshani
سام درخشانی

 

مردان از زنانی که کمی با بقیه فرق داشته باشند خوششان می آید و احساس می‌کنند مثلاً زندگی در کنار زنی که همراه او فوتبال می بیند چقدر میتواند هیجان انگیز باشد.

appointment-maryam-masomi
مریم معصومی

 

مردان بدانند … محبت برای روح یک زن مثل هوا برای تنفس لازم است .زن و مرد به محبت یکدیگر احتیاج دارند اما نیاز روحی یک زن به محبت شوهر ، فوق‌العاده مهم‌تر و حساس‌تر است .

appointment-samane-pakdel-hadi-kazemi
سمانه پاکدل و هادی کاظمی

به کسانی که از چهره شما زیاد تعریف می کنند اعتماد نکنید ! کسی که جذب ویژگی های شخصی شما شده است ماندگار است و خیانت نمی کند ، نه کسی که جذب زیبایی شما شده است .

appointment-Victoria-david-beckham
ویکتوریا و دیوید بکهام

 

آقایان و خانم ها اگر می خواهید در اولین قرار ملاقات بدانید که طرف مقابل از شما خوشش آمده یا نه کافی است به صدا توجه کنید.
زن‌ها اگر مجذوب کسی شوند با صدای پایین و آرام‌تر صحبت می کنند در حالیکه مردان برعکس‌اند و در صورت علاقه با صدای بلندتری حرف می زنند .

appointment-niusha-zeighami
نیوشا ضیغمی

 

آقایان عزیز در چهره خانم‌ها ،هنگام گفت‌وگو حالت‌های ترس، خشم ،تعصب ، آرامش ،اضطراب و لذت به خوبی قابل رؤیت است پس سعی کنید متوجه بشید چه حالی دارند و در قرار ملاقات هاتون بر اساس اون معقول رفتار کنید .

appointment-sanaz-saedi
ساناز سعیدی

میل به سؤال کردن در زن ها نشانه علاقه آن ها به صحبت کردن با دیگران است ،منطق زن این است که اگر سؤال نکنم می گویند آدم بی توجهی است .پرسش در زن ها نشانه صحبت و ابراز علاقه است .

appointment-3

در اولین قرار ملاقات لباس آبی بپوشید :

رنگ آبی آرام کننده اعصاب و برای اولین قرار ملاقات عاطفی توصیه می شود ، وقتی که لباس آبی میپوشید متین به نظر میرسید و در نتیجه بیشتر به دل می نشینید .

 

appointment-tarlan-parvane
ترلان پروانه

 

اعتماد به نفس داشته باشید :

خب این طبیعی هست که در اولین قرار ملاقات یکم استرس داشته باشید و عصبی باشید ولی باید آرامش خودتون رو حفظ کنید و اعتماد به نفس خودتون رو بالا نگه دارید .سعی کنید موضوعاتی رو مطرح کنید که باهاش راحتید و اطلاعات کافی هم راجع بهش دارید اما سعی کنید موضوعاتی رو مطرح کنید که برای طرف مقابل کسالت بار نباشد مثلاً هیچ کس دوست ندارد راجع به کتابی که شما به آن علاقه مندید ساعت ها حرف بشنود.

در اولین قرار ملاقات ارتباط چشمی برقرار کنید و تمام حواستان را به او بدهید ،مدام به ساعت و موبایلتون نگاه نکنید چون در این صورت طرف مقابل احساس خواهد کرد که به او اهمیتی نمی دهید .

آقایان در اولین قرار ملاقات صورت حساب را حتماً شما پرداخت کنید در غیر این صورت طرف مقابل فکر میکند که شما اصلاً توانایی تشکیل یک زندگی و توانایی مخارج زندگی را ندارید .

 

مکان مناسب برای قرار ملاقات:

مکانی را انتخاب کنید که قبلاً رفته اید و به خوبی از کیفیت فضا و غذای آنجا اطمینان کامل دارید تا شرمنده طرف مقابلتان نشوید .توجه داشته باشید که مکان مورد ملاقات برای هردوی شما مناسب و راحت باشد و دسترسی به اون مکان (مثلاً رستوران) برای هر دو طرف راحت باشد .

پارک ، کوه ، تو ماشین و سینما برای قرار ملاقات اول اصلا مناسب نیستند ، ولی یه کافی شاپ یا یک رستوران با کیفیت برای قرار ملاقات اول بسیار مناسب است ولی در نظر داشته باشید که حتما آن را از قبل رزرو کرده باشید ، چون اگر به آنجا بروید و تعطیل باشد یا صندلی ها همه پر باشد اصلا خوب نیست و شما در خیابان سرگردان شوید یا مجبور بشید تو ماشین حرف بزنید یا به پارک بروید ، بسیار نامناسب است .

و در آخر مهم‌ترین نکته این است که در اولین قرار ملاقات سروقت حاضر باشید .

 

چقدر هزینه کنیم :

لطفا خسیس نباشید ،با خود نگویید این یک آشنایی ساده است و من با چند نفر می خوام قرار بذارم و بعد یکی را انتخاب کنم ،پس چرا باید زیاد هزینه کنم ،دوست عزیز ممکن هست که شما چند نفر دیگه رو هم ببینی و در نهایت با همین خانمی که امروز باهاش قرار داری ازدواج کنی ،ما که از آینده خبر نداریم ،پس خیلی خیلی دقت کن .

 

اولین خاطره ها خیلی خیلی مهم هستند : 

یادت باشه اولین خاطره ها همیشه توی ذهن میمونه مثل : اولین معلم ،اولین رفیق ، اولین عشق ، اولین قرار . پس تو اولین قرار خاطره خوب به جا بذار .

 

مشاهده نسخه pdf مقاله : قرار ملاقات اول و نکاتی که باید بدانید

نوشته شده در تاریخ : 1398/05/01

امتیازدهی به مقاله قرار ملاقات اول و نکاتی که باید بدانید
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)